עלייה לענן וחשיבות האינטגרציה

דף הבית > עלייה לענן וחשיבות האינטגרציה

11/09/2016

עלייה לענן וחשיבות האינטגרציה

חברת EDP מספקת שירותי מחשוב מתקדמים כבר יותר משני עשורים ברציפות. עבור מומחי החברה, היכולת לספק פתרונות מחשוב ענן לכל סוגי העסקים מתבססת על הבנת בחשיבות האינטגרציה. שילוב בין יכולות, שילוב בין פתרונות, הצגת מענה מהיר ללקוחות בעלי צרכים משתנים – כל אלה הם חלק מערכי הליבה של השירות האיכותי ללקוח.
אינטגרציה מעל לכל
ישנם עסקים הזקוקים לפתרונות ענן מתוך ההכרה בצורך להתמודד מול איומים חיצוניים, תוכנות זדוניות, ניסיונות לגניבת מידע וסודות מסחריים. עסקים אחרים זקוקים לפתרונות ענן בכדי לחסוך את העלויות הגבוהות של הקמה ותחזוקת חדרי שרתים. יש כאלה שמאסו בצורך לבצע שדרוגים אין סופיים או בצורך להזמין אנשי שירות לגיבויים או עדכונים, שלא פועלים ביעילות ומתוך הכרת הצרכים האינדיבידואליים. לכל אלה וכן לזקוקים לפתרונות תוכנה בענן ויישומים עסקיים ואפליקציות מתקדמות – מומחי EDP יעניקו פתרונות אינטגרטיביים, המשולבים ביעילות ובהתאם לצרכים.
הצורך בשירותים שונים, בפתרונות ייחודיים, במענה לצרכים משתנים מחייב ביצוע של אינטגרציה מקיפה ומדויקת, עוד לפני העלייה לענן. יש צורך במומחי מחשוב, אנשי אפליקציות, מומחים לאפיון הבקיאים בסביבות עסקיות שונות ומעורים בפתרונות המתקדמים בעולם. הפתרונות בענן יתבססו על הבנה מלאה של צרכי הלקוח, רצונותיו, הבנת הסביבה העסקית שבה הוא פועל וצורכי המחשוב שלו. אין סיבה שגם מחשוב ענן במורכבות גבוהה ועם ציפיות גבוהות לא יקבל את המענה הטוב ביותר, בזמן נתון ועם גיבוי של שירות עשרים וארבע שעות ביממה, כל יום, בכל רגע.
מענה לפרויקטים מורכבים
מחשוב ענן לעסקים טומן בחובו יתרונות רבים, כאשר המרכזיים שבהם הם חיסכון כספי, חבילת שירות מקיפה, יכולת לקבל שירותים מגוונים בהיקף משתנה וכן נפח אחסון גמיש. לפני שבוחרים לעלות לענן יש לבדוק שספק השירות אכן מסוגל להציע פתרונות אינטגרטיביים, התפורים לפי מידה וכמובן גם מענה לפרויקטים מורכבים.
בחברת EDP פועלים מומחים המכירים היטב את כל המורכבות של מחשוב ענן ומציעים פתרונות מיטביים לקוח. כחלק אינטגרלי מהפתרון תקיימים תהליכי ניטור, פיקוח ובקרה למערכות השונות. בנוסף, ניתן לקבל אינטגרציה של פתרונות גיבוי, אחזור נתונים ושדרוגים שוטפים.